Бабка з популярної байки <<Бабка та Мурашка>> половину кожного дня літа спала,третину

дня танцювала, шосту частину дня співала. Скільки часу бабка кожного дня літа готувалась до зими? Як ти гадаешь, що їй на це сказала Мураха?

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для того, щоб знайти скільки часу бабка кожного дня літа готувалась до зими, ми можемо обчислити суму часу, який вона витратила на сон, танці та співи. 

За умовами байки, бабка спала половину кожного дня літа, що складає 1/2 дня. 

Вона також танцювала третину дня літа, що складає 1/3 дня.

І, нарешті, вона співала шосту частину дня літа, що складає 1/6 дня.

Для знаходження загальної кількості часу, що бабка витратила на ці дії, ми складаємо всі три частини разом:

1/2 + 1/3 + 1/6 = 3/6 + 2/6 + 1/6 = 6/6 = 1 день.

Отже, бабка кожного дня літа витратила 1 день, готуючись до зими.

Що стосується того, що сказала Мурашка, безпосередньо із тексту популярної байки, можна сказати лише, що це залежить від того, як вчитель бажає розказати подальший витік подій. Можливо, Мурашка зауважила щось смішне або розумне, що викликало здивування або сміх бабки. Це залежить від творчості автора чи розповідача історії.