38+(-27)+(-83)+42 Рішити по діях


Ответы на вопрос

Отвечает Саракул Роман.

Ответ:

-30

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо вираз, додаючи всі числа:

38 + (-27) + (-83) + 42 = 38 - 27 - 83 + 42.

Тепер виконаємо додавання:

(38 - 27 - 83) + 42 = (11 - 83) + 42.

Тепер віднімемо 83 від 11:

(11 - 83) = -72.

Тепер залишається додати 42 до -72:

-72 + 42 = -30.

Отже, результат виразу 38 + (-27) + (-83) + 42 дорівнює -30.

Отвечает Романова Софья.

Ответ:38+(-27)+(-83)+42=190

Пошаговое объяснение:

1)38+(-27)=65

2)65+(-83)=148

3)148+42=190

Вот відповідь)