Щоб збудувати стіну завдовжки 35 м, заввишки 10 м і завтовшки 80 см, витратили 140 000 цеглин.

Скільки таких цеглин потрібно витратити на будівництво стіни завдовжки 24 м, завширшки 12 мі завтовшки 40 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Кристина.

Ответ:

57600 кирпичей

Пошаговое объяснение:

80 см = 0,8 м

40 см = 0,4 м

1) 35 * 10 * 0,8 = 280 (м³) — объем стены размером 35м, 10м и 80см

2) 24 * 12 * 0,4 = 115,2 (м³) - объем стены размером 24м, 12м и 40см

280 м³ — 140000 кирпичей

115,2 м³ — х кирпичей

280/115,2 = 140000/х

280 * х = 115,2 * 140000

280х = 16 128 000

х = 16 128 000 : 280

х = 57600

Потребуется 57600 кирпичей