Прямой угол: 1) полный угол; 2) Каков процент дуги? Помогите 45 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Прямий угол - це такий угол, який дорівнює 90 градусів або 1/4 повного оберту. Повний оберт складає 360 градусів. Тепер давайте знайдемо процент дуги, який відповідає прямому куту.

Знайдемо процент від 360 градусів, який відповідає прямому куту:

(90 градусів / 360 градусів) * 100% = (1/4) * 100% = 25%.

Таким чином, прямий кут складає 25% повного оберту, і це дорівнює 90 градусів.