6. Реши уравнения. a-80=320 +​


Ответы на вопрос

Отвечает Митькина Полина.

Для розв'язання цього рівняння потрібно визначити значення змінної "a". Давайте перенесемо -80 на правий бік рівняння:

a - 80 = 320

Тепер додайте 80 до обох боків рівняння, щоб знайти значення "a":

a = 320 + 80

a = 400

Отже, значення змінної "a" дорівнює 400.

Отвечает Ворон Андрей.

Відповідь: 400

Покрокове пояснення: а=320+80

а=400