|х-5,12|=2.01, пожалуйста с объяснениемзаранее спасибо​


Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Відповідь:x = 7.13 та x = 3.11

Покрокове пояснення:

Для вирішення рівняння |x - 5.12| = 2.01, розглянемо два можливих випадки:x - 5.12 = 2.01

x = 2.01 + 5.12

x = 7.13x - 5.12 = -2.01

x = -2.01 + 5.12

x = 3.11Отже, рівняння має два рішення: x = 7.13 та x = 3.11.