4. Ось тижнева допомога для 10 учнів 7 класу: $9, $11, $13, $15, $20, $10, $12, $15, $10, $15 а)

Яка середня надбавка? б) Що таке режимна надбавка? c) Припустимо, що до списку додано дві надбавки в розмірі 19 і 25 доларів. Що таке нове значення? Що відбувається з режимомдріб і відцотків ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) Щоб знайти середню надбавку, потрібно додати всі надбавки і поділити їх на кількість учнів

\frac{9 + 11 + 13 + 15 + 20 + 10 + 12 + 15 + 10 + 15}{10} = \frac{130}{10} = 13

Отже, середня надбавка становить 13 доларів.

б) Режимна надбавка - це значення, яке зустрічається найчастіше у списку. У вашому випадку це 15 доларів, бо воно повторюється три рази.

с) Якщо до списку додано дві надбавки в розмірі 19 і 25 доларів, то нове середнє значення буде:

\frac{130+19+25}{12} =14.5

Отже, нова середня надбавка становить 14.5 доларів. Режимна надбавка залишається такою ж, тобто 15 доларів, бо вона все ще зустрічається найчастіше у списку.