Мальчик задумал 3 числа.Они отнлсятся как : 6:3:1 Найти эти чисоа,если сумма =270​


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Василий.

Давайте позначимо ці три числа як 6x, 3x і x, де "x" - це загальний множник для цих чисел, щоб вони відповідали співвідношенню 6:3:1.

Ми знаємо, що сума цих трьох чисел дорівнює 270. Тобто:

6x + 3x + x = 270

Тепер об'єднаймо подібні члени:

10x = 270

Тепер розділімо обидва боки на 10, щоб знайти значення "x":

x = 270 / 10

x = 27

Тепер, коли ми знайшли "x", ми можемо знайти значення кожного з чисел:

Перше число: 6x = 6 * 27 = 162

Друге число: 3x = 3 * 27 = 81

Третє число: x = 27

Отже, ці числа дорівнюють 162, 81 і 27 відповідно.