1037. Розв'яжи рiвняння: a) 3,2x + 6,4х – 1,06 = 3,74; г) 13(2 6) 7,2х - 3,8x + 2,1x = 2,75;

помогите пж с меня 17 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменбаева Акнур.
Бачу тут лише 2 рівняння, якщо я не права, напишіть в коментарях)
Отже: 3,2х+6,4х-1,06=3,74
Відоме переношу в одну сторону, невідоме в іншу з протилежним знаком, тож:
9,6х=4,80
х=4,80/9,6
х=0,5
2) 7,2х-3,8х+2,1х=2,75
Роблю ті ж самі дії:
Складаю невідоме:
5,5х=2,75
х=0,5
Бажаю успіхів)