3. Розв'яжіть рiвняння: 4,5х=5,4;СРОЧНО ПРОШУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маротти Иван.

Ответ:

1,2

Пошаговое объяснение:

4,5x = 5,4

x = 5,4 / 4,5

Тепер розрахуємо результат:

x = 1,2

Отже, рішення рівняння 4,5x = 5,4 - це x = 1,2.