27+2x=111 помогите пожалуйста срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Папукова Илона.

Відповідь:

42

Покрокове пояснення:

27+2x=111

2x=111-27

2x=84

x=84/2

x=42

Отвечает Сегізбаев Ертлеу.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти значення x у рівнянні 27 + 2x = 111, спробуємо виконати наступні кроки:

1. Віднімемо 27 від обох боків рівняння:

27 + 2x - 27 = 111 - 27

Отримаємо: 2x = 84

2. Тепер розділимо обидва боки на 2, щоб знайти значення x:

(2x) / 2 = 84 / 2

Отримаємо: x = 42

Таким чином, значення x, яке задовольняє рівняння 27 + 2x = 111, це x = 42.