Перимитр прямокутника зі сторонами 3 і 6, 2


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Иван.

Для знаходження периметра прямокутника, додайте довжини всіх його сторін. У вас є прямокутник зі сторонами 3 і 6:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Периметр = 2 * (3 + 6)

Тепер виконайте обчислення:

Периметр = 2 * (9) = 18

Отже, периметр цього прямокутника дорівнює 18 одиницям.