7,6x-2,4x+9,4=25 допоможіть пж даю 10


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Юлия.

Ответ:

7.6x-2.4x+9.4=25

5.2x=25-9.4

5.2x= 15.6

x= 15.6/5.2

x= 3

Ответ: х= 3

Надеюсь, что смогла помочь (◍•ᴗ•◍)

Можно лучший ответ?

Отвечает Королёва Алина.

Відповідь:

Щоб вирішити рівняння 7,6x - 2,4x + 9,4 = 25, спочатку об'єднаємо подібні члени:

7,6x - 2,4x + 9,4 = 25

(7,6x - 2,4x) + 9,4 = 25

5,2x + 9,4 = 25

Потім віднімемо 9,4 від обох боків рівняння:

5,2x + 9,4 - 9,4 = 25 - 9,4

5,2x = 15,6

Нарешті, поділимо обидві частини на 5,2, щоб знайти значення x:

5,2x / 5,2 = 15,6 / 5,2

x = 3

Отже, рівняння 7,6x - 2,4x + 9,4 = 25 має розв'язок x = 3.

Покрокове пояснення: