Батьки виділили дітям на кишенькові витрати п'яту частину вартостi всiх придбаних за день квитків.

З'ясу скільки грошей одержала на кишенькові витрати кожн дитина, якщо брат із сестрою домовилися виділені батьками кошти поділити порівну.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быкадоров Георгий.

Відповідь:Якщо батьки виділили п'яту частину вартості всіх придбаних за день квитків для кишенькових витрат дітям і домовилися про рівний поділ між братом і сестрою, то ми можемо вирішити цю задачу за допомогою простої математики.

1. Представимо п'яту частину як дрібову кількість:

  П'ята частина = 1/5

2. Поділимо п'яту частину на два, щоб отримати рівну частину для кожної дитини:

  Рівна частина для кожної дитини = (1/5) / 2

  Рівна частина для кожної дитини = 1/10

Таким чином, кожна дитина одержала 1/10 загальної суми, виділеної батьками на кишенькові витрати.

Якщо вам відома загальна сума, виділена батьками, ви можете помножити це значення на 1/10, щоб знайти суму, яку одержала кожна дитина. Наприклад, якщо батьки виділили 100 гривень:

Сума для кожної дитини = 100 * (1/10)

Сума для кожної дитини = 10 гривень

Таким чином, кожна дитина одержала по 10 гривень на кишенькові витрати.

Покрокове пояснення:By Chat GPT

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Якщо батьки виділили п'яту частину вартості всіх придбаних квитків на кишенькові витрати, і діти домовилися поділити ці кошти порівну, то кожна дитина одержить однакову суму грошей.

Отже, щоб з'ясувати скільки грошей одержала кожна дитина, потрібно взяти п'яту частину вартості всіх квитків і поділити її на кількість дітей.

Наприклад, якщо вартість всіх квитків складає 100 гривень, то п'ята частина цієї суми буде 100 гривень / 5 = 20 гривень. Таким чином, кожна дитина одержала би 20 гривень на кишенькові витрати.

Залежно від вартості квитків сума може відрізнятись

Пошаговое объяснение: