Знайдіть значення виразу : (3-√5)(3+√5) (y відповідь запишіть лише число)​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Никита.
Формула:
(а-b)(a+b)=a²-b²
(3-√5)(3+√5)=
3²-√5²=
9-5=
4