6. Для розв'язування криптарифмів потрібно вміти швидко та правиль- но рахувати. Обчисли

раціональним способом. a) а) 12. 14=168 в) 16. 17 = 2 2 д) 18 . 18 = 224 од 28 289 ж) 19 . 12 = и) 17. 17 = л) 0,7 . 1,2 = _ - 6) 12-25 = 300 r) 40-25 = 40 e) 32 . 25 = 3) 4,8-50= к) 24 . 50 = м) 1,2 - 1,5 = 4,8 800 200 1200​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Гулина.

Ответ:a) 15,4 + 42,3 + 6,7 + 14,6 = 79

b) 12,149 + 71,623 + 25,377 + 33,851 = 143

c) 31,86 + 23,05 + 5,95 + 11,14 = 72

Пошаговое объяснение: