Допоможіть будь ласка. Розпишіть приклади 1. Знайдіть значення функції у = √21 в точці Х0 =5 a)3

б)-3 в)9 г)-9 2.Яка з наведених лінійних функцій є зростаючою? a) y = 6-x б) у = - 6x в) y = - 6 + x г) y = - 6 - x

Ответы на вопрос

Отвечает Абаева Ангелина.

Ответ:

1) √21  2) в)

Пошаговое объяснение:

1. Значение функции у = √21  в любой точке равно √21 .

у(5)=√21

2. Линейная функция у=Кх+В возрастает когда К>0.

a) y = 6-x: К=-1

б) у = - 6x: К=-6

в) y = - 6 + x: К=1>0

г) y = - 6 - x: К=-1

Вариант в) - возрастающая функция