мама приготувала 1 л йогурту. Олег з'їв 1/4,а Марічка 1/2 всього йогурту. Скільки йогурту

залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Татьяна.

Пошаговое объяснение:

Почнемо з об'єму йогурту, який мама приготувала - 1 л.

Олег з'їв 1/4 (одну четверту) всього йогурту:

1/4 * 1 л = 1/4 л = 0.25 л

Марічка з'їла 1/2 (одну половину) всього йогурту:

1/2 * 1 л = 1/2 л = 0.5 л

Щоб знайти залишок йогурту, від об'єму, який мама приготувала, віднімемо об'єм, який з'їли Олег і Марічка:

1 л - 0.25 л - 0.5 л = 0.25 л

Таким чином, залишилося 0.25 л йогурту.

Отвечает Братский Матвей.

250 г

Пошаговое объяснение:

1 - 1/4 - 1/2 = 1 - 3/4 = 1/4 частина залишилась

1000г:4=250 г йогурту залишилось