Фермер зібрав 389 кг яблук і 276 кг груш. Він продав 525 кг фруктів. Скільки кілограмів фруктів

залишилося у фермера?

Ответы на вопрос

Отвечает Аляшева София.

1)389+276=665(кг) - груш і яблук разом

389

+276

----------

 665

2)665-525=140(кг)--- залишилося   фруктів ,

665  

-525

---------

140

Відповідь   140 кілограм залишилося   в  фермера фруктів