Фермер зібрав 390кг яблук і 260кг груш.Він продав 140кг яблук і 120 кг груш.Еа скільки більше йому

залишилося продати яблук,ніж груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Кёрн Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

390 - 140 = 250 (кг) - осталось продать яблок

260 - 120 = 140 (кг) - осталось продать груш

250 - 140 = 110 (кг) - осталось продать на 110 кг больше яблок, чем груш

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

на 110 кг

Пошаговое объяснение: 390-140=250 (кг) залишилось продати яблук; 260-120=140 (кг) залишилось продати груш;

250-140=110(кг) на 110 кг більше залишиося продати яблук, ніж груш.