Домашня Самостійна робота №1 Запиши цифрами число: дев’ять мільйонів двадцять тисяц триста

п’ятнадцять. №2 Яка цифра числа 675 489 032 стоїть у зазначеному розряді? 1) Одиниць мільйонів 2)Сотень тисяч 3) Десятків №3 Порівняй значення виразів 37∙8+11 та (37+11) ∙7 №4 Знайдіть закономірність і продовж ряд ще на три числа: 1) 3892;3894;3896;3898;…; 2) 17 000;16 997;16 993: 16 988;… ;

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
1. 9 020 315
2.1) мільйонів
3. 37•8+11=307
(37+11)•7=336
тому 37•8+11 < (37+11) •7
4.1)3900
2)16 982