Замініть зірочку такою цифрою, щоб справджувалась рівність 333*2×3×5×11


Ответы на вопрос

Отвечает Уханов Дима.

Ответ:

Щоб отримати рівність 333 * 2 * 3 * 5 * 11, вам потрібно замінити зірочку на число 1. Таким чином:

333 * 2 * 3 * 5 * 11 = 1 * 2 * 3 * 5 * 11 = 330 * 11 = 3630.

Отвечает Банников Вадим.
Ghoxjgdgkxkgxghfkhdkgdkgdkydkydkhdjgznvxjvxkgxkgxyoxoyxohckh