петрик поспішає до школи і йде зі швидкістю 6 км\год.Чи встигне петрик дійти до школи за 20 хв.якщо

його будинок знаходиться 1 км від неї?допоможіть пліз розвязати!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Dylykova Dasha.
20 мин=20:60=20/60=1/3 часа
6*1/3=6/3=2 км пройдет Петрик за 20 минут
Ответ да успеет