Терміново даю бали будьласка допоможіть розв'язати рівняння 2.6×(0.4x-1.4)=-3.9×(1.2x-0.9)


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Оксана.
2.6×(0.4x-1.4)=-3.9×(1.2x-0.9)
1,04х-3,64=  -4,68х+3,51
1,04х+4,68х=3,51+3,64
5,72х=7,15
x=7,15/5.72
х=1,25