Одночасно з двору виїхали та поїхали у протележних напрямках велосипедист та

мотоцикліст.Велосипедист рухався зі швидкістю 15 км за год. а мотоцикліст зі швидкістю у 3 рази більшою.Через який час відстань між ними буде 120 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Аполлинария.

1) 15*3=45(км/год) - швидкість мотоцикліста;

2) 45+15=60(км) - проїде велосипедист і мотоцикліст разом;

3) 120:60=2(год) - потрібно щоб проїхати 120 км.

Отвечает Сторожилов Михаил.

15+45=60 км/год вона проїжають разом за годину

120 : 60 = 2 години потрібно щоб відстань мід ними була 120 км

 

======================================================