Марія написала двоцифрове число з першою цифрою 4, а потім вставила 0 між його цифрами, отримавши

трицифрове число. Чому дорівнює різниця між цими двома числами

Ответы на вопрос

Отвечает Шевердина Алина.

Нехай остання цифра х, тоді трицифрове число 400+х, двоцифрове число 40+х.

400+х - (40+х) = 400+х-40-х=360.

Різниця дорівнює 360.

Наприклад: 401-41=360; 402-42=360; 403-43=360; 404-44=360 і т.д.