Знайти об'єм піраміди в основі якої лежить прямокутник зі сторонами 6см і 11см а її висота 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Объем пирамиды по формуле
V = 1/3 * S*h, где:
Sосн = a*b
a = AB = 5 см
b = BC = 11 см
Sосн = 6*11 = 66 см² - площадь основания.
h = ОS = 5 см - высота
V = 66/3*5 = 22*5= 110 см³ - объем пирамиды- ОТВЕТ