Допоможіть розв'язати! Велосипедист долає відстань від міста до села за 2,5год, а пішохід - за

6год. Знайди швидкість велосипедиста, якщо вона на 7км/год більша за швидкість пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.

а - расстояние от города до села

х - скорость пешехода

х+7 - скорость велосипедиста

а=6х

а=2,5(х+7)

6х=2,5(х+7)

6х=2,5х+17,5

6х-2,5х=17,5

3,5х=17,5

х=17,5/3,5=5 км/ч - скорость пешехода

5+7=12 км/ч - скорость велосипедиста