Яку суму грошей треба покласти в банк пыд 10% річних щоб через 2 роки на рахунку 6050 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

5000 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай сума грошей, яку треба покласти = х.

Тоді, за перший рік, ми матимемо 110% цієї суми, тобто 1,1х

Тоді, за другий рік ми матимемо ще 10% від 1,1х, тобто це буде 0,11х

Звідси, загалом ми матимемо за два роки 1,1х + 0,11х = 1,21х

Дано, що за два роки ми маємо 6050 грн, тобто 1,21х=6050

Звідси, х=6050/1,21=5000грн

Відповідь: 5000грн