При діленні деякого числа на 45 цифру тисяч 3 у діленому прийняли за 9, цифру одиниць 9 за 4 і

отримали у частці 438 і в остачі 44. Знайти вірну частку і остаток...(завдання для 5 класу)

Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо "невірне" ділене .

Для цього потрібно частку помножити на дільник і додати остачу

438*45+44= 19710+44=19754

19754 =- в тисячах 9 , а в одиницях 4 , змінемо їх на вірні цифри 3 та 9 і отримаємо  вірне ділене 13759

Знайдемо вірнц частку і остачу

13759 : 45 = 305 ( ост . 34)