За три дні спортсмен проплив на яхті 600 миль. Першого дня він подолав 200 миль а другого у два

рази більше, ніж першого. Скільки миль спортсмен проплив третього дня ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Никита.

Ответ:

0 миль.

Пошаговое объяснение:

200*2=400 (миль) спортсмен подолав другого дня

200+400=600 (миль) подолав за 2 дні

Отже третього дня він відпочивав, бо 600-600=0 (миль)