Дмитро і Ігор зустрілися якось на прогулянці і , привітавшись один з одним, розійшлися у різні

боки. Дмитрой де зі швидкістб 4 1\2 км\ год, а швидкість Ігоря становить 2\3 щвидкості Дмитра . Через який час відстань між ними буде дорівнювати 3 км

Ответы на вопрос

Отвечает Зархумар Рустам.

Ответ:24 хвилини

Пошаговое объяснение:

4 1/2 * 2/3= 9/2 * 2/3=3(км/год)-швидкість Ігора

4 1/2 +3=7 1/2(км/год)- швидкість віддалення

3 : 7 1/2= 3 : 15/2= 3* 2/15=2/5(год)=

=60хв *2/5=24 хвилини