За першу годину турист пройшов 5,1 км а за другу -4,7 км. Знайдіть середню швидкість туриста за ці

дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

Середня швидкість туриста 4,9 кілометрів за годину.

Пошаговое объяснение:

1) 5,1+4,7= 9,8(км) - пройшов всього;

2) 9,8 : 2=  4,9(км/год)