При якому значенні b графік функції у =-0,3х-b проходить через точку В(4;2)?


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

графік функції у = -0,3х-b  

точка В(4;2)

підставляємо значення у=2 та х=4 у дану функцію та знаходимо значення в.

у = -0,3х-b

2 = -0,3*4 - в

2 = -1,2 - в

2+1,2 = -в

3,2 = -в

в = -3,2

Відповідь: значення в = -3,2.