У незнайка 1 цілий апельсин,6 половинок і 16 чвертей.Скільки всього апельсинів?


Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

Всього 8 апельсинів

Отвечает Антончик Саша.

Ответ:

У незнайки 8 апельсинов

Пошаговое объяснение:

6 / 2 = 3

16 / 4 = 4

3 + 4 = 7

7 + 1 = 8