ә) Су таситын мәшине гүлдерді суғару үшін 9 литрлік 2 бидонғажәне 30 литрлік бөшкеге су құйды.

Гүлдерді суғару үшін барлы-ғы неше литр су құйып алынды?б) Бөшкеде 20 литр су бар. Сырым мектеп жанындағы 2 көшеткесу құйды. Бір көшетті суғаруға 9 литр су кетті. Бөшкеде нешелитр су қалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Правдивец Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ә) 9*2=18

18+30= 48 литр су кетти

Б) 2*9=18

20-18=2 литр су қалды