Встановіть відповідність між виразами та їх значеннями 1. -6:(-0,2) 2. -0,6*0,5 3. 60*(-0,5) 4.

0,15:5 А) -0,3 Б) -0,03 В) 30 Г) -30

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) -6:(-0,2)=30

2) -0,6*0,5=-0.3

3) 60*(-0,5)=-30

4) 0,15:5=0.03