Велосипедист, що рухається зі швидкістю 12км/год, подолав відстань між двома селами за 0,75 год. За

який час подолає цю відстань пішоход, що рухається зі швидкістю 5км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюхин Данил.

Выражение: 12 · 0,75 : 5 = 1,8

1) 12 · 0,75 = 9 (км) - расстояние между сёлами;

2) 9 : 5 = 1,8 (ч) - столько времени потребуется пешеходу.

Вiдповiдь: за 1,8 год.