У першому цеху було в 4 рази більше робітників, ніж у другому. Після того як з першого цеху

звільнилось 8 осіб, а 6 перевели до другого цеху, в першому цеху стало людей вдвічі більше, ніж у другому. Скільки робітників було в кожному цеху спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Ответ:

52 и 13

Пошаговое объяснение:

1 - 4x

2 - x

4x - 8  - 6 = 2(x + 6)

4x - 14 = 2x + 12

2x = 26

x = 13

4х = 52