Алматыга 36 оқушылар, Астанаға одан 4есе кем оқушылар. Таразға Асанадаға қарағанда 5есе артық

оқушылар саяхаттады. Таразға қанша оқушы саяхаттады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкирмонтова Ксения.

Ответ:

Шешуі: 36/4=9

9*5=45

(36/4)*5=45

Жауабы:Таразда 450 оқушы