Виконай діїзімнованими числами перевір рзультат 26хв19с+8хв47с


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкина Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение: зайди в гд з і найди вправу

Отвечает Самарцев Кирилл.

Відповідь:

26хв19с+8хв47с=27хв6с+8хв=35хв6с

Покрокове пояснення:

томущо 19+47=66, а в одній хвилині 60 секунд одже виходить 1хв6с, Одже 27хв6с+8хв=35хв6с