(ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ ДАЮ 25 БАЛОВ) пж Маса сушених ягід становить 15% маси свіжих. Скільки

потрібно зібрати свіжих ягід, щоб отримати 3,9 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Малкова Лиза.

Відповідь:

26 кг

Покрокове пояснення:

свіжих ягід  -  100%   -   Х кг

сушених ягід-   15%  -      3,9кг

Складаємо пропорцію:

100/15  =  Х/3,9

Х = 3,9*100/15

Х = 26

Отже, потрібно взяти26кг свіжих ягід