Обчислити: (3 1\2)²+(5,04:1,4+0,4)³ВИРІШИТИ ПРИКЛАД ПО ДІЯХ​


Ответы на вопрос

Отвечает Приставка Роман.

Відповідь:

76,25

Покрокове пояснення:

(3 1\2)²+(5,04:1,4+0,4)³=

(3,5)²+(5,04:1,4+0,4)³=

3,5*3,5+(3,6+0,4)³=

12,25+(4)³=

12,25+(4*4*4)=

12,25+64=

76,25