Листоноша Пєчкін доставив з міста рекомендованих листків -16% всієї пошти, бандеролей-40%,а посилок

-решту, 11штук.Скільки всього листків,бандеролей і посилок доставив Печкін у місто? помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Петя.

Ответ:

1-0. 4-0.16=0.44

11 посылок - 44%

0.44х=11

х=11/0.44=25 всего

25*0.4=10 бандеролей

25*0.16=4 листка