Площя поверхни куба доривнюе 150см .Знайти його объем ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Так як у куба шість сторін і всі вони рівні, то площа буде

S =6a^2 см2

За умовою площа поверхнф куба дорівнює 150 см2

150= 6a^2

a^2=150 :6

a^2= 25

a=5см

Об8єм куба дорівнює: V=a^3=5^3=125 см3