із 84 тюдьпанів 126 нарцисів і 105 піонів склали букети розділивши квіти в букети порівну .скільки

дістали букетів і скільки тюльпанів еірцисів та піонів було в одном букеті

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

84 126 105 кратні 21  отже вищитуємо 84/21=4 126/21=6 105/21=5

Отже в кожному букеті було по 4 тюльпанів 6 нарцисів 5 піонів всього квітів в букеті 4+6+5=15 квітів