Від якого числа треба відняти 3,8, щоб добуток отриманої різниці та числа 5,5 дорівнював 34,1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Катя.

Ответ: 10

Пошаговое объяснение:

(х-3,8)*5,5=34,1

х-3,8=34,1:5,5

х-3,8=6,2

х=10

Проверка: (10-3,8)*5,5=34,1

                      6,2*5,5=34,1

                        34,1=34,1