На складі було 168 баскетбольних 252 волейбольних і 336 футбольних м'ячів які потрібно розкласти в

ящики так щоб щоб у кожному ящику кількість була однаковою . Яку найбільшу кількість ящиків потрібно взяти

Ответы на вопрос

Отвечает Зенько Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Треба розкласти числа 168; 252; 336 на прості множники  

168= 2* 2* 2* 3 *7

252= 2* 2* 3* 3* 7

336=2* 2* 2* 2* 3* 7

НСД(168; 252; 336)= 2*2*3*7=84 ящики

168/84=2 баскетбольных м*яча

252:84=3 волейбольних м*ячі

336:84=4 футбольних м*ячів

Найбільша кількість ящиків 84 в яких по 2 баскетбольних, 3 волейбольних і 4 футбольних м*ячів