Периметр трикутника дорівнює 42 см. Медіана ділить його на два трикутника, периметри яких

дорівнюють 24 см і 28 см. Обчислити довжину медіани

Ответы на вопрос

Отвечает Балдин Олег.

Ответ:

m=5 см

Пошаговое объяснение:

Р= а+b+с

Р1=42см

Медиана делит сторону с пополам (обозначим её m)

Р2=а+ m+с/2

Р2=24см

Р3=b+ m+с/2

Р3=28см

Сложим Р2 и Р3

a+b+c+2m=52

42+ 2m=52

2m=10

m=5 см