Гострий кут ромба 30 градусів,радіус вписаного кола 5 см, знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.

Площу ромба можна знайти, знаючи кут ромба та радіус вписанного кола за формулою:
S= \frac{4r^2}{sin \alpha}
r = 5;       α = 30°;        sin30°= \frac{1}{2} =0,5

S= \frac{4*5^2}{0,5}= \frac{100}{0,5} =200(см²) - площа ромба